O najlepší školský časopis

pdfPozvánka

Pozývame Vás na vyhodnotenie súťaže  "O najlepší školský časopis v šk. roku 2013/2014 dňa 8. októbra 2014 o 15,30 do Podtatranskej knižnice v Poprade, Podtatranská ul. č. 1. V netypickom októbrovom termíne sa stretli redaktori školských časopisov v Podtatranskej knižnici v Poprade.  Hodnotil sa minulý 6. ročník súťaže O najlepší školský časopis v školskom roku 2013/2014. Knižnica z dôvodu rekonštrukcie budovy na sídlisku Západ preložila termín vyhodnotenia 6. ročníka súťaže z júna až na 8. október 2014. Opäť sa stretli tí najlepší, menej úspešní aj začiatočníci, ktorí sa svoj voľní čas rozhodli venovať tvorbe ich školského časopisu.  Porota v zložení Pavol Svetoň, Marek Vnenčák a Mária Lejnarová vybrala trojicu časopisov v 2. kategóriách:

1.    Kategória: Základné školy
2.    miesto: Podľad (ZŠ s MŠ Spišské Bystré)
3.    miesto: Školník (ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá)
4.    miesto: Školoviny (ZŠ Spišský Štvrtok)

2.    Kategória: Stredné školy
1.    miesto: Stretnutia (Gymnázium P. O. Hviezdoslava v Kežmarku)
2.    miesto: Fonendoskop (Stredná zdravotnícka škola v Poprade)
3.    miesto: GymplUšák (Cirkevné gymnázium P. Ušáka Olivu v Poprade)

Výhercom blahoželáme a ostatným držíme palce v 7. ročníku regionálnej súťaže O najlepší školský časopis 2014/2015.

TvPoprad: http://www.youtube.com/watch?v=gUz8_xlCXdA

Fotodokumentácia: