Noc s Andersenom

23. marca 2018 sa bude konať už 13. ročník podujatia na podporu čítania detí Noc s Andersenom 2018, ktorý od roku 2006 na Slovensku koordinuje Spolok slovenských knihovníkov a knižníc.Generálnym partnerom podujatia bude aj tento rok Vydavateľstvo Slovart, mediálnym partnerom Rádio Slovensko, rodinné rádio RTVS, ktoré bude vysielať celodenné rozhlasové vysielanie Rozprávkové Rádio Slovensko na všetkých regionálnych vysielaniach: Západ, Stred a Východ.
Program pre spáčov v našej knižnici:

HESLO VEČERA:  Keď budeme v knižkách „spac“, budeme mať o koliesko viac !

1. Privítanie detí v knižnici a predstavenie podujatia „Noc s Andersenom“
  2. Andersenovníkodrap
  3. Úvodná hra na zoznámenie – „Spoznaj svojho spoluspáča“
  4. Predstavenie knihy večera „Mať tak o koliesko viac“ (zážitkové čítanie, ukážky z cyklu „Mať tak o koliesko   viac“, diskusia ku knihe)