Netradičná vyučovacia hodina v priestoroch knižnice

Dňa 26. apríla 2019 strávili študenti zo Strednej odbornej školy elektrotechnickej z Matejoviec netradičnú vyučovaciu hodinu nemeckého jazyka. Pod vedením p. uč. Nestorovičovej trieda opustila lavice typického školského prostredia a v priestoroch Podtatranskej knižnice prišli do bližšieho kontaktu s knihami z oddelenia beletrie pre dospelých v nemeckom jazyku. Keďže súčasťou maturitných tém študentov štvrtých ročníkov je téma „Kniha – priateľ človeka“, každý z nich si vybral jednu knihu a spoločne si prechádzali tvorbou jednotlivých autorov.

Veríme, že v prostredí knižnice bola hodina nemeckého jazyka o čosi zaujímavejšia a informácie, ktoré počas návštevy získali, neskôr využijú pri práci na školských projektoch.

1 web 192 web 193 web 19